605 Sarı Otobüs Saatleri

605 Sarı Otobüs Saatleri

605 Sarı Otobüs Hattı

605 Sarı Otobüs saatleri ADÜ- İmamköy – Kocagür – Serçeköy , Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 605 Sarı Otobüs hattının hareket saatleridir. 605 Sarı Otobüs hareket saatleri ADÜ- İmamköy – Kocagür – Serçeköy için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamız Aydın Büyük Şehir Belediyesi İnternet Sitesi duyurularını referans almakta ve güncellemelerini ona göre yapmaktadır. Sayfamızı sürekli kontrol etmeniz herhangi bir güncellemeye karşı sizin mağdur olmamanız için önemlidir. ADÜ- İmamköy – Kocagür – Serçeköy sarı otobüsleri ile gün içerisinde ihtiyacınıza uygun saatte yolculuk sağlayabilirsiniz.

605 sarı otobüs saatleri ADÜ-İMAMKÖY-KOCAGÜR-SERÇEKÖY
605 sarı otobüs saatleri

605 Sarı Otobüs Saatleri ADÜ- İmamköy – Kocagür – Serçeköy

605 Sarı Otobüs saatleri Aydın ; ADÜ- İmamköy – Kocagür – Serçeköy güzergahı üzerinde çalışan büyük şehir belediyesi sarı otobüs hattıdır ve düzenli olarak tarafımızca güncel hali yayınlanmaktadır. 605 Sarı Otobüs saatleri için tablodan ilgili sayfayı seçebilirsiniz. Aşağıda 605 Sarı Otobüs hattı güzergahı yer almaktadır.  

ADÜ’den-Serçeköy’e Gidiş: ADÜ Merkez Kampüs-Doğu Gazi Blv.- Egemenlik Blv.-Denizli Blv.-Astim O.S.B.-Kocagür-İmamköy-Serçeköy
 
Serçeköy’den-ADÜ’ye Dönüş: Serçeköy-İmamköy-Kocagür-Astim O.S.B.-Yılmazköy-Doğanköy-Eski Aydın Yolu-Ilıcabaşı-Denizli Blv.-Egemenlik Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs
 
GÜNCEL

KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ NETİCESİNDE 605 NUMARALI OTOBÜS HATTI GEÇİCİ SÜREYLE FAALİYET DIŞIDIR.

605 Sarı Otobüs Ücretleri

605 Sarı Otobüs ücretleri yolculuk yapacağınız duraklara göre değişkenlik göstermekle beraber ayrıntılı olarak tabloda yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler ve kamu çalışanları indirimli olarak faydalanırken normal yolcular tam olarak ücret ödemekteler. Engelliler ve yaşlılar ücretsiz olarak 605 Sarı Otobüs ADÜ- İmamköy – Kocagür – Serçeköy hattında yolculuk yapabilirler.

605 ADÜ-İMAMKÖY-KOCAGÜR-SEÇEKÖY

 

 KULLAN AT KART

 TAM

 İNDİRİMLİ

 

ADÜ – ASTİM ORGANİZE SANAYİ

1 BİNİŞ

 2,75 TL

 2,00 TL

 

ADÜ-İMAMKÖY-KOCAGÜR-SERÇEKÖY

2 BİNİŞ

 4,00 TL

 2,65 TL

 

Alternatif hatlar için Aydın Sarı Otobüs Saatleri tam listesini kullanabilirsiniz.

Yorum yap
Yorumunuz...
İsim
Eposta