606 Sarı Otobüs Saatleri

606 Sarı Otobüs Saatleri

606 Sarı Otobüs Hattı

606 Sarı Otobüs saatleri ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı , Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 606 Sarı Otobüs hattının hareket saatleridir. 606 Sarı Otobüs hareket saatleri ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı için sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamız Aydın Büyük Şehir Belediyesi İnternet Sitesi duyurularını referans almakta ve güncellemelerini ona göre yapmaktadır. Sayfamızı sürekli kontrol etmeniz herhangi bir güncellemeye karşı sizin mağdur olmamanız için önemlidir. ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı sarı otobüsleri ile gün içerisinde ihtiyacınıza uygun saatte yolculuk sağlayabilirsiniz.

606 Sarı Otobüs Saatleri ADÜ-KARDEŞKÖY-KIZILCAKÖY-DEREAĞZI-İNCİRLİOVA
606 Sarı Otobüs Saatleri

606 Sarı Otobüs Saatleri ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı

606 Sarı Otobüs saatleri Aydın ; ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı güzergahı üzerinde çalışan büyük şehir belediyesi sarı otobüs hattıdır ve düzenli olarak tarafımızca güncel hali yayınlanmaktadır. 606 Sarı Otobüs saatleri için tablodan ilgili sayfayı seçebilirsiniz. Aşağıda 606 Sarı Otobüs hattı güzergahı yer almaktadır.  

ADÜ’den-Dereağzı’na Gidiş: ADÜ Merkez Kampüs-Doğu Gazi Blv.-Batı Gazi Blv.-Kızılay Cd.-İstasyon Blv.-Çine Blv.-İzmir Blv.-Kardeşköy-Kızılcaköy-Dereağzı-İncirliova (Kurtuluş Mahallesi)-Tire Caddesi-Yahya Ümit Orbay Cd.-Hacı Mustafa Ağa Cd. (Son Durak)
 
Dereağzı’dan-ADÜ’ye Dönüş: İncirliova(Kurtuluş Mahallesi)-Hacı Mustafa Ağa Cd.-Yahya Ümit Orbay Cd.-Tire Cd.-Dereağzı-Kızılcaköy-Kardeşköy-İzmir Blv.-Çine Blv.-İstasyon Blv.-Kızılay Cd.-Batı Gazi Blv.-Doğu Gazi Blv.-ADÜ Merkez Kampüs
GÜNCEL

KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ NETİCESİNDE 606 NUMARALI OTOBÜS HATTI GEÇİCİ SÜREYLE FAALİYET DIŞIDIR.

606 Sarı Otobüs Ücretleri

606 Sarı Otobüs ücretleri yolculuk yapacağınız duraklara göre değişkenlik göstermekle beraber ayrıntılı olarak tabloda yer almaktadır. Ayrıca öğrenciler ve kamu çalışanları indirimli olarak faydalanırken normal yolcular tam olarak ücret ödemekteler. Engelliler ve yaşlılar ücretsiz olarak 606 Sarı Otobüs ADÜ – Kardeş Köy – Kızılca Köy – Dere Ağzı hattında yolculuk yapabilirler.

606 ADÜ-KIZILCAKÖY-DEREAĞZI-İNCİRLİOVA

 

 KULLAN AT KART

 TAM

 İNDİRİMLİ

 

İNDİ-BİNDİ

1 BİNİŞ

 2,75 TL

 2,00 TL

 

ADÜ-DSİ

1 BİNİŞ

 2,75 TL

 2,00 TL

DSİ-ADÜ

ADÜ-KARDEŞKÖY

2 BİNİŞ

 4,00 TL

 2,65 TL

KARDEŞKÖY-ADÜ

ADÜ-KARDEŞKÖY-İNCİRLİOVA

2 BİNİŞ

5,50 TL

4,00 TL

İNCİRLİOVA-KARDEŞKÖY-ADÜ

ADÜ-DEREAĞZI

2 BİNİŞ

4,00 TL

2,65 TL

DEREAĞZI-ADÜ

Alternatif hatlar için Aydın Sarı Otobüs Saatleri tam listesini kullanabilirsiniz.

Yorum yap
Yorumunuz...
İsim
Eposta