Kategoriler: Tren Saatleri

Aydın Tren Saatleri

REKLAM
İzmir Denizli Güzergahı Tren Saatleri
Denizli İzmir Güzergahı Tren Saatleri

Aydın Tren Saatleri

Aydın üzerinden geçen tüm tren seferlerine ilişkin güncel aydın tren saatleri sayfamızda yer almaktadır. TCDD 3. Bölge tren saatleri İzmir Aydın Denizli bölgesi seferleri Aydın ilimizden aktif olarak kullanıldığı için aydın tren saatleri olabildiğince güncel tutulmaktadır. Sefer saatlerinde yaşanılan aksaklıklar TCDD tarafınca olup sefer saatleri değişikliği ile ilgili bildirimlerinizi bizlere iletişim kanallarımız üzerinden yapabilirsiniz. Aydın Tren Saatleri sayfamızdan aynı zamanda İzmir tren saatleri, Denizli tren saatleri, Nazilli tren saatleri, Söke tren saatleri, Ortaklar tren saatleri, İncirliova tren saatleri, Germencik tren saatleri, Sazlı tren saatleri, Köşk tren saatleri, Umurlu tren saatleri, Sultanhisar tren saatleri, Atça tren saatleri, Kuyucak tren saatleri, Buharkent tren saatleri bilgilerine ulaşabilirsiniz.

aydın tren saatleri, izmir tren saatleri, denizli tren saatleri

2020 İzmir Aydın Denizli tren saatleri 8 Aralık 2019 tarihinde güncellenmiştir. Güncel 3. bölge tren sefer saatleri tablolarda yer almaktadır. Ayrıca “Göller Bölgesi, Isparta – Basmane” tren seferleri de Aydın üzerinden geçecek ve yolcu kabul edecektir. Basmane Isparta tren saatlerini de yine Sayfamızda bulabilirsiniz.

GÜNCEL

Denizli Tren Saatleri

DENİZLİ 04:20 06:05 06:40 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
GONCALI 04:34 06:19 06:54 08:39 10:15 12:35 14:59 16:29 18:14
SARAYKÖY 04:53 06:38 07:12 08:58 10:35 12:54 15:17 16:46 18:31
BUHARKENT 05:07 06:52 07:27 09:13 10:55 13:08 15:32 17:01 18:45
HORSUNLU 05:19 07:04 07:40 09:26 11:08 13:20 15:45 17:14 18:58
PAMUKÖREN 05:26 07:11 07:47 09:33 11:15 13:27 15:53 17:21 19:04
KUYUCAK 05:33 07:18 07:54 09:42 11:22 13:34 16:06 17:28 19:12
NAZİLLİ 05:45 07:31 08:06 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
İSABEYLİ x 07:37 08:13 x 11:41 13:56 16:25 17:47 19:30
ATÇA 05:56 07:43 08:20 10:08 11:51 14:02 16:31 17:54 19:36
SULTANHİSAR 06:02 07:49 08:27 x 11:57 14:08 16:37 18:00 19:42
KARAALİ   x x 08:31 x 12:02 14:12 16:41 x x
KÖŞK 06:12 08:00 08:39 10:26 12:10 14:20 16:49 18:11 19:52
UMURLU 06:21 08:09 08:50 10:35 12:20 14:29 17:00 18:21 20:02
AYDIN 06:34 08:23 09:04 10:49 12:35 14:42 17:14 18:10 18:34 20:15
İNCİRLİOVA 06:44 08:34 09:16 11:00 12:48 14:53 17:25 18:22 18:46 20:25
GERMENCİK 06:54 08:44 09:27 11:10 12:58 15:03 17:36 18:37 18:56 20:35
ORTAKLAR 07:05 08:55 09:40 11:21 13:08 15:13 17:47 18:50 19:06 20:46
SAZLI x x 09:57 x x x x 19:07 x x
SÖKE 05:50 x x 10:06 x x x x 19:16 x x
SAZLI 06:00 x x   x x x x x x
ORTAKLAR 06:18 07:05 08:55 11:21 13:08 15:13 17:47 19:06 20:46
ÇAMLIK 06:36 07:23 09:13 11:39 13:26 15:31 18:07 19:25 21:05
SELÇUK 06:50 07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
TEPEKÖY 07:16 08:02 09:52 12:20 14:05 16:12 18:47 20:04 21:44
TORBALI 07:21 08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
PANCAR 07:30 08:17 10:05 12:37 14:20 16:27 19:01 20:19 21:58
MENDERES 07:43 08:30 10:17 12:51 14:33 16:42 19:14 20:32 22:12
Havaalanı 07:48 08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
GAZİEMİR 07:54 08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
BASMANE 08:11 09:04 10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41

Denizli tren saatleri, Denizli tren garı kalkışlı İzmir ve Söke yönüne giden tren seferleri saat ve durak bilgilerini içermektedir. Denizli tren garı kalkışlı toplam 8 tren ile İzmir Basmane tren garına seferler düzenlenmektedir. Ayrıca bu yönde çalışan Söke İzmir treni, Denizli Söke treni ve Aydın Söke treni yer almaktadır.

İzmir Tren Saatleri

BASMANE 07:10 08:55 10:30 12:34 14:30 15:10 16:35 18:20 19:30
GAZİEMİR 07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 15:26   16:49 18:39 19:45
Adnanmenderes Havaalanı 07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 15:32   16:55 18:45 19:51
MENDERES 07:33 09:18 10:57 13:00 14:53 15:37   16:59 18:49 19:56
PANCAR 07:45 09:30 11:09 13:14 15:05 15:50   17:14 19:04 20:10
TORBALI 07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 15:59   17:24 19:18 20:21
TEPEKÖY 07:58 09:43 11:22 13:28 15:18 16:03   17:28 19:22 20:25
SELÇUK 08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 16:29   17:54 19:48 20:52
ÇAMLIK 08:37 10:22 12:06 14:09 15:58 16:42   18:08 20:02 21:06
ORTAKLAR 08:56 10:40 12:27 14:28 16:17 17:01   18:26 20:22 21:25
SAZLI                 21:42
SÖKE 06:35 16:55 21:51
SAZLI 06:45           17:05    
ORTAKLAR 07:04 08:56 10:40 12:27 14:28 16:17 17:01 17:24 18:26 20:22
GERMENCİK 07:14 09:06 10:50 12:38 14:39 16:27 17:12 17:35 18:36 20:36
İNCİRLİOVA 07:25 09:17 11:01 12:49 14:52 16:37 17:24 17:47 18:47 20:46
AYDIN 07:36 09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 17:33 18:00 18:58 20:57 .
UMURLU 07:48 09:40 11:25 13:12 15:15 17:01   18:20 19:10 21:09
KÖŞK 07:59 09:49 11:34 13:21 15:24 17:10   18:29 19:19 21:18
KARAALİ 08:07 x 11:42 13:29 15:33 x   18:37 x x
SULTANHİSAR 08:10 10:00 11:45 13:32 15:36 17:21   18:40 19:29 21:29
ATÇA 08:19 10:07 11:52 13:38 15:42 17:29   18:46 19:37 21:37
İSABEYLİ 08:26 10:13 11:58 13:44 15:48 17:35   18:52 x x
NAZİLLİ 08:34 10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 18:59 19:49 21:48
KUYUCAK 08:46 10:31 12:16 14:02 16:07 17:53   19:11 20:00 22:00
PAMUKÖREN 08:53 10:38 12:23 14:09 16:14 18:00   19:18 20:07 22:07
HORSUNLU 08:59 10:43 12:28 14:14 16:19 18:05   19:24 20:12 22:12
BUHARKENT 09:12 10:56 12:40 14:26 16:31 18:17   19:36 20:24 22:25
SARAYKÖY 09:26 11:10 12:55 14:40 16:47 18:32   19:50 20:38 22:39
GONCALI 09:42 11:29 13:15 15:00 17:06 18:51   20:09 20:57 22:58
DENİZLİ 09:53 11:40 13:26 15:11 17:17 19:02 20:20 21:08 23:09

İzmir tren saatleri, TCDD Basmane tren garı kalkışlı Denizli ve Söke yönüne giden tren seferleri saat ve durak bilgilerini içermektedir. İzmir tren garı kalkışlı toplam 7 tren ile Denizli tren garına seferler düzenlenmektedir. Ayrıca bu yönde çalışan Söke Denizli treni, İzmir Söke treni ve Aydın Denizli treni yer almaktadır.

Basmane İzmir – Aydın – Denizli – Isparta Tren Saatleri

Göller Ekspresi Tren Saatleri aşağıda yer almaktadır. Göller eksperi ile Basmane’den Aydın, Denizli, Burdur, Isparta şehirlerine ve aynı şekilde Isparta’dan Burdur, Denizli, Aydın, İzmir şehirlerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

İzmir (Basmane) 22:30:00   Isparta 21:35:00
Gaziemir 22:46:00 Burdur 21:35:00
Havaalanı 22:51:00 Gümüşgün 22:02:00
Torbalı 23:14:00 Keçiborlu 22:13:00
Tepeköy 23:18:00 Karakuyu  22:33:00
Selçuk 23:46:00 Dinar 22:52:00
Çamlık 00:01:00 Sütlaç 23:10:00
Ortaklar 00:20:00 Evciler 23:22:00
Germencik 00:30:00 Dazkırı 23:34:00
İncirliova 00:41:00 Çardak 23:52:00
Aydın 00:54:00 Bozkurt 23:59:00
İmamköy 01:01:00 Denizli 00:53:00
Köşk 01:16:00 Goncalı 01:07:00
Sultanhisar 01:27:00 Sarayköy 01:23:00
Atça 01:34:00 Buharkent  01:37:00
Nazilli 01:46:00 Horsunlu 01:49:00
Kuyucak 01:59:00 Kuyucak 02:00:00
Horsunlu 02:09:00 Nazilli 02:11:00
Buharkent 02:21:00 Atça 02:23:00
Sarayköy 02:35:00 Sultanhisar  02:31:00
Goncalı 02:52:00 Köşk   02:45:00
Denizli 03:18:00 İmamköy   03:03:00
Bozkurt 04:08:00 Aydın 03:14:00
Çardak 04:15:00 İncirliova   03:26:00
Dazkırı 04:33:00 Germencik   03:40:00
Evciler 04:46:00 Ortaklar   03:52:00
Sütlaç 04:58:00 Çamlık   04:13:00
Dinar 05:17:00 Selçuk   04:28:00
Karakuyu 05:35:00 Tepeköy   05:03:00
Keçiborlu 05:57:00 Torbalı   05:07:00
Gümüşgün 06:09:00 Havaalanı   05:46:00
Burdur 06:34:00 Gaziemir   05:51:00
Isparta 06:35:00 İzmir (Basmane) 06:09:00

Aydın Söke Tren Saatleri

Söke Tren Saatleri hakkında yolculuk yapacaklar için yardım amaçlı ayrıca bir tabloyu sizler için ekliyoruz. 3. Bölge tren seferleri yoğun ve senkronize bir hal içerisinde olduğu için hat arasında geçiş yapmak zor olabiliyor. Aydın Söke , Denizli Söke , Basmane Söke olmak üzere 3 ayrı hattan tren gelen Söke tren garına ait tren seferleri saat ve ücret tablosu ise aşağıda yer almaktadır.

NAZİLLİ 08:06 x x ||| SÖKE 06:35 16:55
AYDIN 09:04 18:10 x ||| ORTAKLAR 07:04 17:24
ORTAKLAR 09:40 18:50 21:25 ||| AYDIN 07:36 18:00
SÖKE 10:06 19:16 21:51 ||| NAZİLLİ 08:34 18:59

Aydın Tren Garı Nerede

Aydın Tren Garı, Aydın şehir merkezinde Hasan Efendi- Ramazan Paşa mahallesinde, Bey Camii yanında yer almaktadır. Aydın Tren Garı iletişimi için özel bir telefon hizmeti bulunmamaktadır. Bu konuda hizmet almak isteyen vatandaşlarımızın TCDD resmi müşteri ilişkileri hattını kullanmaları gerekmektedir. TCDD müşteri ilişkileri hattı aracılığı ile bilet rezervasyonu, bilet alım satım işlemleri, sefer saatleri bilgisi edinme ve dilek – şikayet kaydı oluşturma işlemleri yapılmaktadır.

TCDD Müşteri İlişkileri 444 82 33

ANKARA 0312 309 05 15 / 0312 309 336
İSTANBUL 0216 348 80 20
İZMİR 0232 484 86 38

Aydın Büyük Şehir Belediyesi Sarı Otobüs Saatleri sayfamızdan da faydalanabilirsiniz.

REKLAM

Yorumları görüntüle

  • ortaklar söke tren saatlerinin tamamını ekleyebilir misiniz. aktarma yaparak nasıl ulasim saglayabilirim

Son Yazılar

Aydın Sarı Otobüs Saatleri

Aydın sarı otobüs saatleri, Aydın Büyükşehir Belediyesi Sarı Otobüsleri ile ilgili bilgilendirici sayfamız ile saatleri öğrenebilirsiniz. Sarı otobüsler her gün Aydın'ın… Daha fazla oku

5 Ağustos 2020

272 Sarı Otobüs Saatleri

272 Sarı Otobüs Hattı 272 Sarı Otobüs saatleri Kuşadası Güzelçamlı , Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı otobüsleri hatlarından olan 272… Daha fazla oku

5 Ağustos 2020

2020 YKS Sonuçları Açıklandı Sonuç ÖSYM

1 Milyondan fazla adayın merakla beklediği 2020 YKS sonuçları açıklandı. Peki, sonuçlar nasıl öğreniliyor? 2020 YKS Sonuçları Öğrenme 2020 YKS… Daha fazla oku

27 Temmuz 2020

Aydın Asis Sarı Otobüs Takip Uygulaması

Aydın'da yaşayanlar tarafından sıklıkla kullanılan Aydın Asis Mobil Sarı Otobüs Uygulaması, sarı otobüsleri takip edilmesine imkan sağlanmaktadır. Bu yazımızda Asis Akıllı… Daha fazla oku

26 Temmuz 2020

Aydın Haber: Viraja Hızlı Giren Vinç Yan Yattı

Yüklü halda olan vinç, viraja sert girince ağırlık sebebiyle yan yattı. Aydın'da meydana gelen olayda kablo makarası yüklü ağır tonajlı… Daha fazla oku

18 Temmuz 2020

601 Sarı Otobüs Saatleri

601 Sarı Otobüs Hattı 601 Sarı Otobüs saatleri Forum Aydın-İncirliova - Bağarası - Söke , Aydın Büyük Şehir Belediyesi sarı… Daha fazla oku

12 Temmuz 2020